Uw naam (verplicht)

Uw e-mail (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

 

Algemeen directeur

Mieke Maes
zaakvoerder

mieke@duall.biz
T. +32 13 42 43 40

c3

Commercieel manager

Lieven Verpoorten
zaakvoerder

lieven@duall.biz
T. +32 13 42 43 44

c1

Operationeel manager

Dieter Vangeel

dieter@duall.biz
T. +32 13 42 43 43

Dieter_Duall 14 11 16 010_klein2

 

Onthaal en administratie

Elke Giels

elke@duall.biz
T. +32 13 42 43 44

c4

Aankoop en planning

Els Maes

els@duall.biz
T. +32 13 42 43 42

c5

Calculatie en technische ondersteuing

Jente Witters

jente@duall.biz
T. +32 13 42 43 41

c6

 

Jr projectleider

Niels Vanoppen

niels@duall.biz
T. +32 13 42 43 46

niels

Werfvoorbereider

Roy Loos

roy@duall.biz
T. +32 13 42 43 47

roy